čeština English Deutsch Polski Русский

Štramberská trúba Letenky Valašské království Zážitková univerzita

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

info@balickyzazitku.cz

ZÁŽITKY PRO 7 SMYSLŮ...

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač aktivit/zájezdů

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Na hradech a zámcích » Studium na fakultě pálení a slivovicových věd

Studium na fakultě pálení a slivovicových věd

zobrazeno: 120721× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Zážitková univerzita, Na hradech a zámcích, Zážitková univerzita, S dobrým jídlem a pitím, Se slivovicí a jinými destiláty, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ, Na hradě Štramberku dobrodružství a zábava, Na hradě Štramberku s dobrým jídlem a pitím

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Holešov, Hrad Štramberk, Hukvaldy, Karviná a okolí, Kopřivnice, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Ostrava, Příbor, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašské království, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Vizovice, Všemina, Vsetín

Poptávka

Pod „přísným“ dohledem zkoušejícího profesora či „profesorky“na Vás čeká nejen teoretická a praktická zkouška studia na této netradiční fakultě Valašské královské univerzity, ale především spousta legrace. Studium probíhá formou koštu netradičních destilátů. Zpravidla se koštuje 6 vzorků. Pro zkušené „studenty“ je však možné připravit košt i z více vzorků. Kromě pověstné valašské slivovice budete moci dle vašeho výběru ochutnat například jahodovici, malinovici, douglasku, ostružinovici, hruškovici či jiné vypálené ovoce. Přitom se dozvíte i mnoho zajímavého o způsobu koštování a historii pálení na Valašsku. Všichni úspěšní studenti získají zápočty a na konci studia mohou získat třeba i titul DOCTORIS ŠPIRITUS.

 

Varianty a ceny:

od 500 Kč/osoba bez DPH včetně personálního zajištění a dopravy do vzdálenosti 25 km od Frenštátu p. R. Minimální velikost skupiny při této ceně je 10 osob. Minimální cena za program je 5 000 Kč bez DPH. Za tuto cenu lze program objednat třeba i pro jednu osobu.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

PODMÍNKY STUDIA NA FAKULTĚ PÁLENÍ A SLIVOVICOVÝCH VĚD VKU

1. Studentem Fakulty pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity (FPSV VKU) se může stát každý člověk starší 18 let, bez rozdílu pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství, státní příslušnosti či duševní vyspělosti, který má vážný zájem seznámit se s historií i současností pálení ovocných destilátů na Valašsku, není abstinent a složí studentský slib.
2. Ke studiu se můžete přihlásit nejlépe vyplněním poptávkového formuláře nebo nás kontaktujte na e-mailu info@balickyzazitku.cz. Studium je pouze dálkové a není časově omezeno.
3. Při zahájení studia od nás obdržíte INDEX, do kterého budete získávat zápočty nutné ke složení zkoušky a k získání „Univerzitního
diplomu“.
4. Studium probíhá ve vybraných restauracích, kolibách a šencích pod dohledem zkušených profesorů a zápočty získáte při ochutnávce
pravých ovocných destilátů společnosti RUDOLF JELÍNEK. Musíte však vždy rozpoznat, o jaký druh destilátu jde. „Zkoušející“ vám poté zápočet zapíše a potvrdí svým razítkem.
5. Zkoušku můžete složit až po získání všech zápočtů přímo v DISTILLERY LANDU RUDOLFA JELÍNKA ve Vizovicích. Termín zkoušky je potřeba předem dohodnout na našich telefonních číslech. Po úspěšném složení zkoušky získá každý student „Univerzitní diplom a titul Špiritus Doctoris (ŠpDr.)“.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Studentem Fakulty pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity (FPSV VKU) se může stát každý člověk starší 18 let, bez rozdílu pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství, státní příslušnosti či duševní vyspělosti, který má vážný zájem seznámit se s historií i současností pálení ovocných destilátů na Valašsku, není abstinent a složí studentský slib.

Celkový čas:

Obvykle 1 až 2 hodiny. Délku lze přizpůsobit Vašim potřebám. Program lze realizovat v celku nebo rozdělit do bloků, které doplní jiný celovečerní program.

Počet účastníků:

Omezen pouze kapacitou místa, kde se bude program realizovat. Obvykle „studuje“ 25 až 50 osob. Realizovali jsme košt však i pro 250 osob.

Oblečení, vybavení:

Každý zájemce o studium, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Celoročně.

Počasí:

Pokud program probíhá indoor tak není závislý na počasí. V případě realizace outdoor není možné za špatného počasí program realizovat.

Kdy objednávat:

Nejlépe několik dní předem. Musíme objednat destiláty. V urgentních případech jsme však schopni reagovat do několika hodin.

Doplňkové služby/programy:

Doporučujeme fotografování a třeba i video. Při studiu by taky neměla chybět dobrá cimbálová muzika. Studium na fakultě pálení a slivovicových věd se za 15 let stalo téměř nedílnou součástí závěrečných večírků a vyvrcholení řady akcí v Beskydech a na Valašsku a je vhodné ho kombinovat s jakoukoliv aktivitou či programem ve Valašském království. Obzvlášť zábavná je kombinace s Pasováním na občany Valašského království. Každého účastníka programu je také vhodné obdarovat dárkovým balíčkem občana Valašského království nebo jiným dárkem z naší nabídky.

Reference

Další balíčky

Livecooking, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Valašská svatba, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka***, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Šermířská pohádka, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Svatba na Zámku Holešov, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Štramberk pro filmaře, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Večírek s vůní slivovice, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Upečte se svůj frgál - kurz pečení tradiční valašské speciality pro skupiny, Pasování na občany Valašského království, To nej ze Štramberka - program, pobyt, zájezd, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Audience u královny matky Jarmily I. Šulákové, Štramberská hradní akademie pro děti, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora

Exkurze do Distillery landu Rudolfa Jelínka

Studium na VKU a pasování - DEZA 22.10.2008

Studium na VKU - EDsystem 26.9.2008

Dálkové studium na VKU LG 12.11.2008

Studium na VKU a pasování na občany VK - Refrasil - 13. 11.

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Jak vypadá Studium na Zážitkové univerzitě v Karviné?

Studium Luhačovice

Emigrace do Valašského království, Simply You 2010

Pasování na občany VK, hotel Troyer 4.5.2010

Studium na VKU - Castrol, Štramberk, Trojanovice

International meeting AKU Italia - Štramberk

Pasování na občany VK, Microsoft 27.8.2010

Studium na VKU, TATRABANKA, 11.05.2012

Emigrace do VK, Štramberk, 15.06.2012

Pasování na občany VK, RSBP, 7.9.2012

RETIGO - Emigrace do Valašského království, 13.06.2013

Tatrabanka, Valašský Týmvidling, květen 2014

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 15 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Balíčky zážitků

Tvorba www - Neofema s.r.o.